ikona telefon  +48 607 218 964

ikona mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie psów w Józefowie

Kategoria: Szkolenia

 

Organizujemy szkolenie dla psów z Józefowa i okolic. Zajęcia prowadzimy w naszej siedzibie w Mińsku Mazowieckim. Świadczymy szerokie wsparcie dla właścicieli psów rasowych oraz mieszańców. Szkolimy zwierzęta młode oraz psy leciwe. Uczymy nowych umiejętności, przede wszystkim jednak, pomagamy budować trwałe i silne więzi, dzięki którym czworonogi i ich właściciele mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. W codziennej praktyce największy nacisk kładziemy właśnie na ten aspekt naszej misji. Warto bowiem podkreślić, że jedynie w oparciu o prawdziwą bliskość można budować satysfakcjonujące relacje między psami oraz ich opiekunami.

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Doradzamy i szkolimy w kwestiach typowych i stanowiących częsty problem, by wspomnieć choćby psi upór oraz brak posłuchu, z jakim nierzadko spotykają się właściciele czworonogów. Nie znaczy to jednak, że stronimy od zadań wymagających większego zaangażowania. Jeśli potrzebują Państwo naszej pomocy, zapraszamy na szkolenie dla psów z Józefowa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapewniamy, że jeśli nie uda nam się odebrać, na pewno oddzwonimy!

 

Dlaczego warto odbyć szkolenie dla psów ze swoim pupilem?

Szkolenie dla psów w Józefowie, które prowadzimy jako specjaliści w tym zakresie, pozwala zwiększyć właścicielowi kontrolę nad swoim pupilem. W efekcie zyskuje większą swobodę i uszczęśliwia psa. W trakcie szkolenia przekazujemy wiele ważnych haseł oraz czynności. Zachętę dla pupili stanowią różne smakołyki lub pochwały i zabawa. Dzięki poprawie umiejętności psa w tym zakresie zmniejszamy ryzyko występowania problemów behawioralnych.

Poza tym wybierając nasze szkolenia dla psów można wybrać tryb nauki w grupie lub indywidualny. Każda propozycja ma swoje zalety – nauka zespołowa sprawia, że psiak od małego uczy się skupienia, mimo wielu bodźców dookoła. Indywidualny tryb pozwala z kolei poznać prawidłową zabawę opiekuna z psem i wiele innych aspektów.

 

Jak wygląda tresura psów?

Tresura psów wymaga nie tylko obecności pupila, ale też jego opiekuna, który aktywnie uczestniczy w zajęciach. Właściciele są przewodnikiem swojego psa – to właśnie za nim pupil podąża z uwagi na zaufanie. W trakcie szkolenia pies uczy się wykonywania poleceń, za które otrzymuje nagrody. Jesteśmy zdania, że psy uczą się na swoich sukcesach, a dobrze przeprowadzona tresura daje ich bardzo dużo! Dlatego nasze szkolenia świetnie wpływają na pewność siebie pieska.

Szkoła dla psów Tomasza Piotrowskiego w Józefowie to precyzyjnie przygotowane programy tresury, dzięki którym Twój podopieczny nauczy się nowych sztuczek, a Ty zbudujesz z nim silną więź. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania całej oferty naszych szkoleń. Pracownicy, jakich zatrudniamy, pozostają do dyspozycji Klientów.